"З днем народження, Кузьма". Akuna Matata17 серпня, в день народження Андрія Кузьменка, відбудеться вже другий флешмоб-концерт пам'яті музиканта "З днем народження, Кузьма". Цього року флешмоб буде складатися із 20 різних заходів від різних виконавців на різних майданчиках міста Харкова. Кожен із них, таким чином, представить один із 20 випущених за життя Андрія альбомів гурту "Скрябін". Всі концерти почнуться одночасно.

Молодий і перспективний харьківський гурт "The Electrocats" на розсуд публіки представить альбом "Технофайт", що був записаний гуртом Скрябін в 1999 році і включає вічний хіт " То моє море" (який переспівували Віка Врадій, а нині гурти Dakh Daughters та Брати Гадюкіни), а також зіграють свої пісні. Концерт відбудеться 17 серпня о 20:00 в клубі Akuna Matata.
Благодійний внесок - 30 грн. Всі гроші будуть направлені в благодійний фонд Кузьми Скрябіна (яким займається дружина Андрія, Світлана) та підуть на допомогу тяжко хворим дітям. Якщо ви не довіряєте такому варіанту збору коштів, або не зможете потрапити на концерт, але хочете теж внести кошти на добро справу, то це можно зробити, переславши грощі на офіційний рахунок фонду:
Для фізичних осіб: через ПриватБанк
р/р 26002056209168
МФО: 380269
ЄДРПО:39716267
Столична Філія ПАТ"КБ"ПриватБанк"
- в касах відділень Приватбанку
- через термінали самообслуговування по всій Україні

- платежі з карток через Приват24 (для клієнтів ПриватБанку)
* тариф для тих, хто платить 0,50 грн незалежно від суми сплати
Увага!!! Обов'язково в призначенні платежу вказувати: благодійна пожертва на проект «Подаруй подих життя» . Без ПДВ.

для юридичних осіб
- за допомогою реквізитів:
р/р : 26002056209168
МФО : 380260

ЄДРПО:39716267
Столична Філія ПАТ "КБ "ПриватБанк"
Увага!!! Обов'язково в призначенні платежу вказувати: благодійна пожертва на проект «Подаруй подих життя».
Без ПДВ.
Тож чекаємо вас на святі друга всієї країни. І наголошуємо, що це день пам'яті і скорботи, а 48 день народження Кузьми. Тому веселімося, співаємо його піcні і робимо цей світ кращим, бо нам в ньому жити.

Автор: PomoRde

Похожие публикации: