ВВ :: Воплі Відоплясова :: Полтава

 

Щодня на протязі двох останніх років, натхненно віддаючись праці у студії, «ВВ» шукали нові форми та музичне оздоблення для втілення своїх ідей у новій платівці. І ось він – «Чудовий Світ» – світ, якого ми ще не бачили, музика, в якій поєднуються феєрична гармонія та вибухова енергія…  

«Це нова платівка від нових «ВВ», – розповідає гітарист Євген Рогачевський. – На концертах звучатиме у всій красі новий альбом, а також старі відомі хіти, збагачені звуковою палітрою багатьох інструментів. Я в тремтливому передчутті грандіозної реалізації творчих задумів наживо у такому складі».

«Ми прямуємо у новий простір, рішуче вирушаємо в нові далі, де ми ще не бували. Наші музичні експерименти завершені, я б сміливо сказав, заснуванням нового стилю «симфо-панк». Бажаю всім насолоди, приємних вражень та відчуттів» – додає співак Олег Скрипка.

Концертний тур пройде 20-ма містами України за підтримки ТМ «Львівське». Під час турне, яке розпочнеться 20 жовтня у файному місті Тернопіль, «ВВ» презентуватимуть не лише нові надбання, але й свої невмирущі хіти в експериментальних аранжуваннях та у розширеному складі, із запрошеними музикантами. А головне – фонтани вражень та море емоцій, які є традиційними для концертів улюбленців публіки «ВВ».

 

Купити квитки без комісії:
<!--dle_leech_begin-->http://poltava.karabas.com/vv-poltava#<!--dle_leech_end-->

27 жовтня | 19:00
«Листопад» (вул. Жовтнева, 58)

  • Где: ДК «Листопад», вул. Жовтнева, 58, Полтава
  • Дата: 27.10.2013
  • Цена входа: 100-270 грн.
  • http://vk.com/vv_poltava
Автор: Pobeda Уникальных просмотров 822

Похожие публикации: