Вона несе в собі "дух свободи"

Саме такими словами завершила другий раунд марафону "Полтавський прорив" член журі та журналіст ОДТРК "Лтава" Юлія Лис. Мабуть, в концертному залі не знайдеться жодної людини, яка б зі мною не погодилася.

10 вересня дві молоді команди – Доктор рок і Дух свободи зійшлися у двобої. Перша команда намагалася вибороти першість зробивши ставку на виконання пісень гурту Металіка.Якби у двобої їм трапилася слабша команда, то ставка можливо б запрацювала. На сцені суто чоловічий колектив виглядав органічно, цілісно, професійно, злагоджена музика та сильний вокал доповнювали враження про виступ. Свою частину виступу „Доктор рок” зіграли як по нотах, без заминок, зупинок, все по плану. Я уже готова була віддати свій глядацький голос цій команді, доки сцену не зайняв другий колектив. „Дух свободи” – на цьому концерті відбулося моє знайомство з їх творчістю. По-перше, вони серйозніше підготувалися в плані шанувальників, які огорнули сцену як тільки-но команда вийшла. Енергетики їм не позичати, вистачило на кожного присутнього, навіть, дістало до останніх рядів. Як і всі присутні, хочу відзначити вокалістку Інну Артюшенко, 60% успіху належить саме їй. Маленька, але така активна, вміє працювати з публікою, і з неймовірно сильним голосом.

Не обійшлися „Дух свободи” без каверів, виконавши наостанок „Воля и разум” гурту Арія. Прекрасне виконання і завершення концерту піснею „Вовкулака”.

Одностайне рішення суддів та голос глядачів – і „Дух свободи” проходять до наступного раунду. Вітаємо переможців. А команді „Доктор рок” засмучуватися теж не варто: якісне, професійне звучання. Можу лише порадити попрацювати над харизмою. От тоді перше місце на будь-якому конкурсі буде за ними.

Світлана Борисенко
спеціально для indarock.com

Автор: mitjaj4uk_1

Похожие публикации: