"Ти чуєш мої смолоскипи!" В.Терлецький. ХарківАвтор романів «Рок-н-ролл, стакан, кохання» та «Хмарочос», Валентин Терлецький представляє музично-поетичну моно-виставу «Ти чуєш мої смолоскипи!» за мотивами своєї нової збірки збірки "П`ята пора року"

Цієї весни вийшла нова поетична збірка Валентина Терлецького "П`ята пора року" (2014 рік, видавництво «Крок», Тернопіль). Вона стала третьою за рахунком у поетичному доробку автора. До збірки увійшли вірші, написані Валентином з 2007 по 2014 роки, вона складається з 6 циклів: «Весняні вірші», «Літні вірші», «Осінні вірші», «Зимові вірші», «П’ята пора року» і цикл з російськомовними поезіями «Это наше время».

26 вресня в Арт-кафе «Агата» м. Харків о 20:00 відбудеться презентація книги у форматі моно-вистви. «…А ти чуєш мої смолоскипи, що пропалюють діри в серцях…» - саме ця фраза з вірша «Срібний вечір» найточніше передає той магічний вплив, який має на читача поетична творчість Валентина Терлецького. Вперше буде презентовано унікальний експериментальний проект, справжню музично-поетичну моно-виставу!
На сцені буде відтворено своєрідний Дім поета, до якого приходить натхнення. Валентин заспіває пісень, почитає вірші, створить музику. Глядач отримає можливість побачити, відчути, відтворити, пропустити через себе кожний рядок, кожен вірш, всі емоції - від суму до щастя, від болю до кохання, прожити все разом із автором.
Местоположение:Агата, ул. революции 11, Харьков

  • Где: Арт-кафе Агата (ул.Революции,11.ст.метро Архитектора Бекетова)
  • Дата: 26.09.2014
  • Цена входа: 40/45 грн.
  • https://vk.com/event76310080
Автор: Pobeda

Похожие публикации: