PANIVALKOVA: «ДОНТВОРІ» (Харків)21 травня 2016 р. (субота) 20:00
клуб Jazzter (Харків, пров.Театральний, 11/13)

КВИТКИ:
передпродаж - 100 грн, в день концерту - 130 грн, місця за столиками - 150 грн.
Продаж квитків:
- клуб "Jazzter";
- магазин МЯСО (вул.Пушкінська, 5);
- на сайті http://2event.com/events/534594

УВАГА!!! Квитки на місця за столиками можна забронювати лише за тел.095-3961125

«Донтворі» — це перший повноформатний альбом жіночого тріо Panivalkova. Дванадцять треків різні за стилістикою та наповненням об’єднує концепція, яку пояснює сама Панівалькова: «Я беру слухача за руку і проводжу його численними кімнатами та відчуттями. Кожна пісня — це окрема історія, яка відбувається у своєму особистому просторі за участю різних людей. Вона дихає і розвивається непередбачувано. Так само як і в житті, ніхто не знає, що на тебе чекає за наступними дверима… пам’ятай, що би не трапилось, головне, — донт ворi».

Запис альбому відбувався на різних студіях та нестандартних локаціях: у нічному кафе, в київських квартирах, концертному залі будинку культури, у вечірньому саду і на даху. Окрім основного складу на платівці можна почути класичних і джазових музикантів, голоси неіснуючих племен і хор імені Валькової.

«Появі альбому в такому вигляді і з таким розмаїттям звуку ми зобов’язані слухачам, — знайомим і незнайомим — які підтримують нас фінансово. Завдяки донейтам на panivalkova.com, ми вписали в кожну пісню саме те, чого вона вимагала, — кажуть учасниці тріо. — Це не тільки наш альбом, він ваш. Дякуємо!»

У квітні починається тур Україною.

  • Где: клуб "Jazzter", Театральный пер., д. 11/13, Харьков
  • Дата: 21.05.2016
  • Цена входа: см. выше
  • https://vk.com/dontworry_harkiv
Автор: Pobeda

Похожие публикации: