ФІОЛЕТ в Києві | Atlas18 травня у Києві відбудеться презентація оновленого ФІОЛЕТу! #oldschoolshow — саме так називається нова програма гурту, яка прозвучить на великому сольному концерті у столиці. Важчий саунд, експерименти з електронікою, більше драйву та експресії, нове звучання старих пісень та (увага!) — презентація декількох нових треків! Не пропусти нас у своєму місті та готуйся до мандрів у інші!

Де: клуб "Atlas", м. Київ, вул. Артема, 37-41
Коли: 18 травня о 20:00

Перша партія квитків у фан-зону лише за 150 грн! Поспішайте, кількість обмежена!
Придбати квитки:
kiev.karabas.com/fiolet

В 2009-му ці хлопці зібралися, щоб грати музику для себе та своїх друзів. За півроку вони розігрівали тисячний зал перед «Бумбоксом», а вже сьогодні ФІОЛЕТ — один з найпопулярніших концертуючих гуртів України. На рахунку команди – три повноцінні студійні альбоми, декілька EP, активні радіо- та телеротації. За спиною у ФІОЛЕТу досвід 4-ох всеукраїнських турів, закордонні виступи, сотні фестивальних сетів, сольних концертів та активна фан-спільнота #фіолетfamily.

"Я би сказав про ФІОЛЕТ всього трьома словами, або, інакше, трьома «К»: квітка, книжка і кинджал», - говорить про музику гурту Сашко Положинський, лідер культового гурту "Тартак".

Романтичний декаданс, гострі питання постсовкових реалій, філософія особистісного протесту та інтимна географія людської душі, - все це знаходить відображення в творчості ФІОЛЕТу. Студійна виваженість гітар та ритм-секції переростає на живих виступах в безкомпромісне цунамі емоцій та рок-н-рольного драйву в кращих традиціях західної альтернативи. Інтелігенти-хулігани, діти своєї країни та невтомні пропагандисти любові, які кайфують від того, що роблять і не соромляться своєї безпосередності.

"Немає ні найменших сумнівів, що цю музику роблять хороші люди", - зазначив один із найавторитетніших музичних критиків України Ігор Панасов.

Перша партія квитків у фан-зону лише за 150 грн! Поспішайте, кількість обмежена!
Придбати квитки:
kiev.karabas.com/fiolet

Автор: Pobeda

Похожие публикации: