ФІОЛЕТ | Харків | арт-клуб КОРОВАФІОЛЕТ виступить у Харкові з презентацією нового альбому «Пісні Любові на Полі Бою» 29 листопада у атр-клубі КОРОВА. Абсолютно нова програма та все краще за 6 років існування ФІОЛЕТУ.

ВАРТІСТЬ КВИТКІВ (передпродаж):
Fan - 80 грн.
VIP1 - 120 грн.
VIP2 - 140 грн. (місця за столиками на узвишші, всього 10 квитків)

ВАРТІСТЬ КВИТКІВ (на вході):
Fan - 100 грн
VIP1 - 140 грн

Місця продажу квитків:
- арт-клуб "Корова" (вул.Петровського, 37);
- магазин МЯСО (вул.Пушкінська, 5);
- магазин "Талисман" (вул.Сумська, 16в)
- каса в переході метро "Історичний музей"
- каса в ТЦ "Комильфо" (вул.Сумська, 13)
- cайт http://kharkov.internet-bilet.ua/Fiolet
- сайт http://2event.com/events/314961

Український гурт ФІОЛЕТ презентував свою нову студійну платівку під символічною назвою «Пісні любові на полі бою». Робота над матеріалом стартувала всередині 2014-року і фінішує у вересні 2015-го.

У листопаді-грудні команда вирушає у всеукраїнський тур на підтримку альбому, у якому ФІОЛЕТ, окрім власне презентації нових пісень, поділиться із відвідувачами концертів і новим баченням старих пісень.

«Музика – це зброя, тільки істотно вищого порядку і глибиннішого ураження. Пісні з нашого нового альбому пройняті нотами самоствердження, волі до життя та непереборної віри в краще. Любов тут всеохопна і виходить далеко поза рамки усталених пісенних «лав сторі». У «Піснях любові…» слухач мандруватиме українськими містами, від Львова, Луцька через Київ до східних кордонів нашої країни; занурюватиметься в глибини власного минулого, ностальгуватиме і надихатиметься; любитиме і захоплюватиметься, мовчатиме і кричатиме; пройдеться стежками вічного літа, які приведуть його до днів теперішніх. «Пісні любові…» - це роман у піснях, щира особистісна повість буремного сьогодення», - розповів про альбом лідер та вокаліст гурту Сергій «Колос» Мартинюк.

Трек-лист альбому:
1. Напам’ять
2. Танго
3. Дзен
4. Касети
5. Герої
6. Паршивка
7. Я буду
8. Сталеві серця
9. Молодість
10. Мій дім
11. Каштани
12. Вечірній Львів

Бонус:
13. Барбітура
14. Сини

  • Где: Арт-клуб "Корова", Петровского ул., 37, ст. м. Пушкинская, Харьков
  • Дата: 29.11.2015
  • Цена входа: см. выше
  • https://vk.com/fiolet_kharkiv_2015
Автор: Pobeda

Похожие публикации: