МАР'ЯНА САДОВСЬКА (Україна/Німеччина) @DpВперше у Дніпропетровську

Мар`яна Садовська з етно-джазовою програмою "Пісні-Заклинання".

8 жовтня в арт-центрі "Квартира" відбуватиметься магія пісні від Мар'яни Садовської, виконавиці, композитора та акторки. Її називають українською Бйорк.

Мар’яна Садовська наділена привабливою зовнішністю, світлим темпераментом і непересічним талантом. Співачка родом зі Львова, а нині мешкає у Кельні разом з чоловіком та двома маленькими дітьми. Між Львовом і Кельном лежить робота в польському театрі «Ґардженіце», експедиції до Бразилії, Єгипту, Ірландії, майстер-класи в американських коледжах та університетах, етнографічні мандрівки по Україні, запис кількох компакт-дисків з піснями, назбираними по українських селах, та багато іншого.

В Україні Садовську не дуже знають. Втілювати якісь проекти в Україні складно організаційно і фінансово, розповідає Мар’яна: «Кожен мій приїзд до України – це пошуки людей, з якими хотілося би працювати. Я дуже шукаю можливості співпраці з українськими митцями, музикантами. І сподіваюся, незабаром це вже почне приносити свої плоди».

Про Садовську іноді пишуть, що її слухач неукраїнський. Мовляв, для української публіки, навіть тієї, що цікавиться народними піснями, її музика заскладна і навіть десь у чомусь незрозуміла. Мар’яна не схильна думати, що це так: «Моя музика таки справді не є музикою масової культури. Часом виникають сумніви: а може, я повинна зробити щось легше. Але річ у тому, що музика – це не те, що ми можемо робити. Музика – це те, що ми не можемо не робити. І я не можу інакше співати. Я намагаюся в піснях передати те, що я відчуваю. А відчуваю я, власне, саме так. Це мій світ. І я не можу інакше».

Чекаємо на вас 8 жовтня в арт-центрі "Квартира" - будемо відкривати дещо надзвичайно аутентичне, світле та заворожуюче. Етно-джаз від Мар'яни Садовської в рамках тижнів Німеччини в Україні.

Квитки: 100 грн. - передпродаж і бронь на сайті, 150 грн. - в день концерту (на вході та бронь на сайті).

Дата: 8.10
Час: 19:00
Арт-центр "Квартира"
вул. Площа Червона, 3-1

  • Где: Арт-центр «Квартира» ул. Красная площадь, 3 кв.1, Днепропетровск
  • Дата: 08.10.2015
  • Цена входа: см. выше
  • https://vk.com/mariana_sadovska_dnepr
Автор: Pobeda

Похожие публикации: