BLACK MALOKA (indie rock) | Сто дорігПерші демо-записи київського поета і сонґрайтера Сержа Кузькова побачили світ наприкінці першої декади "нульових". Приблизно в той самий час, на фестивалі “Арт-Поле” він познайомився з Артемом Кафельманом - художником, який напрочуд швидко опанував бас-гітару, - і Орестом Крисою - відомим у столичних (і не лише) музичних колах мультиінструменталістом, учасником багатьох популярних і незалежних проектів. Влітку 2014 до проекту приєднується досвідчений барабанщик Андрій Войтюк (“Брати Гадюкіни”, “Плач Єремії”, “Alan Silson Band” (колишні "Smokie"), „Очеретяний кіт”, „Сонцекльош”, „Куку Шанель” та ін. – всього понад 30 проектів).

Яскраво виражене протестне забарвлення текстів “Black Maloka”, характерне скоріше для панк-сцени, аніж для інді, контрастує зі строкатими форматними мелодіями, що нагадують про славетні часи розквіту стиля “бритпоп”. Так званий бурлеск - театральний прийом, коли анекдотичний текст накладається на мінорну мелодію і навпаки - лежить в основі музичної філософії гурту.

Лірика (тексти пісень) - суто англійською мовою, правильною з точки зору вимови і граматики, але вкрай неполіткоректною :) Переважна частина матеріалу складається з саркастичних композицій які висміюють вади сучасного суспільства і людей, що їм піддалися: лицемірних політиків (пісня “Politician”), офісний планктон, який звик плисти за течією (“They Don’t Care”), недалеких спортсменів (“Goalkeeper”), а також активно мусований в наші дні прошарок населення - так званих “ватників” (“Welcome to D.C.”).

Зі стилістичної точки зору музика “Black Maloka” близька до творчості "китів" британської рок-сцени 70-х та 90-х: “Oasis”, “Blur”, “Kasabian”, “Cream”, “The Kinks”, “The Who”, “The Rolling Stones” і решти не менш чудових гуртів, назви яких починаються на “the” :-)

BLACK MALOKA ЦЕ:
Серж Кузьков (вокал, гітара)
Артем Каффельман (бас-гітара)
Орест Криса (соло-гітара)
Андрій Войтюк (барабани)

іНФО: http://facebook.com/blackmaloka та http://vk.com/blackmaloka
АУДіО: http://soundcloud.com/blackmaloka
ВіДЕО: https://www.youtube.com/blackmaloka/videos та http://youtube.com/mojoheadua

Ласкаво просимо на концерт гурту Black Maloka в арт-пивниці "Сто доріг" (Полтава, вул. Пар. Комуни, 18) 4 квітня о 19:30! Вхід 35/40 грн.

  • Где: Паб "100 доріг", ул. Парижской Коммуны, 18, Полтава
  • Дата: 04.04.2015
  • Цена входа: см. выше
  • https://vk.com/event91105056
Автор: Pobeda

Похожие публикации: