Ray Band | фіналiсти Х-Фактор | КороваУкраїнський гурт Ray Band був створений в 2012 році в Києві, в самому центрі якого хлопці провели все літо, розважаючи перехожих. Звичний для Хрещатика хлопець з гітарою (Гарік) виконував всім відомі хіти у досить незвичній компанії - хлопця з зачіскою "афро" (Молдова), що сидів на коробці та ритмічно вистукував долонями по ній і його старшого брата (Старого), який майстерно витанцьовував чечітку в спеціальному взутті на спеціальній дошці. Згодом до хопців приєднався ще один учасник - бас-гітарист Платон.

Стиль музики Ray Band не піддається класифікації і не потребує визначення. Тому основні жанри, елементи яких гармонійно уживаються в репертуарі музикантів, перераховані у таких тегах, як reggae, funk, hip - hop, tap dance, street art, peace, love, capoeira.

За час існування гурту хлопці встигли попрацювати над авторським репертуаром. Разом з іншими українськими артистами, такими, як Анастасія Приходько, Ярмак, Тоня Матвієнко, Арсен Мірзоян, Mad Heads побували в турі "Підтримаємо своїх", де в зоні АТО підтримували моральний дух захисників України. Були учасниками "Арт-пікніку Слави Фролової".

А влітку 2014 року пройшли кастинг на шоу "Х-Фактор". Саме на цьому шоу Ray Band вразив Ніно Катамадзе своєю неординарністю. Грузинська діва так захопилась хлопцями, що вийшла на сцену, аби разом зімпровізувати. Наставником хлопців у телешоу був Сергій Соседов. Під час одного із ефірів, гостем якого була Ірина Білик, поп-діва сказала, що якщо гурту Ray Band підібрати"правильну україномовну пісню, то можуть вирости конкуренти Океану Ельзи".

Нещодавно хлопці залишили проект "Х-Фактор" та приступають до запису дебютного альбому та зйомок кліпу.

Стоимость билетов:

ФАН:
Предпродажа - 70 грн.
В день концерта - 100 грн.

Места за столиками:
Предпродажа - 100 грн.
В день концерта - 120 грн.

Места продажи билетов:
- арт-клуб "Корова" (ул. Петровского, 37)
- касса в ТЦ "Комильфо" (ул.Сумская, 13)
- магазин "Талисман" (ул.Сумская, 16в)
- магазин "Мясо" (ул.Пушкинская, 5)

Онлайн:
http://kharkov.internet-bilet.ua/Ray-Band

Продажа билетов за столики ТОЛЬКО в кассе арт-клуба "Корова"

Информация:

(057) 714 16 11
(093) 401 16 11 life:)
(066) 900 16 11 МТС
(097) 351 16 11 Кст

  • Где: Арт-клуб "Корова", Петровского ул., 37, ст. м. Пушкинская, Харьков
  • Дата: 12.03.2015
  • Цена входа: см. выше
  • https://vk.com/event87525147
Автор: Pobeda

Похожие публикации: