Vivienne Mort | Полтава | Готика


Презентація нової платівки київського інді-гурту Vivienne Mort, однієї з найбільш цікавих, нешаблонних та оригінальних формацій сучасної української сцени.
http://viviennemort.com.ua/
http://vk.com/viviennemort

ENTER:

50 грн. - передпродаж (у нашому закладі)

70 грн. - на вході, у день концерту

Довідки за тел.:
(0532) 610-912
(095) 190-35-16

З прес-релізу до альбому «Готика»:

«Вам не здається, що ми наповнюємо день різними справами і доки виконуємо їх, втрачаємо щось єдине найважливіше? Ми задоволені або засмучені тим, наскільки вдало виконали справи, а в цей час найголовніше чекає, не розкрито. Дня дуже мало, щовечора настає сон.
Готика – це темна ніч, пригнічені бажання, приклад бездарно прожитого життя, пробіганого, витраченого у спробах «tokeepupwithJohns», підлаштованого під соціальні показники часу.
Які наші справжні бажання? Чому ми так хочемо? Хто так хоче?
Виходь з готики. Все, що є навколо – це декорації, щоб ти жив. Один єдиний ти.»

Відгуки та уривки рецензій на Готику:

«Сприймати буквально назву диску, так само як і жанрову приставку indie, не варто, адже музиканти належать до тієї кагорти виконавців, які дійсно вміють дивувати, при чому повсякчас роблять це виключно приємно.»

«Глядачі мали змогу поринути у двогодинну готичну реальність відображену у тематичних відео-проекціях. У надривно-філософську атмосферу ритмів інді-музики та народних пісень. Третій альбом Vivienne Mort по-готичному грандіозний, динамічний і не залишає байдужим. Повна гармонія настрою і музики.»

“Вместе с Vivienne Mort сидишь в зале, а чувствуешь себя летящей над ковром деревьев птицей… Возвращаешься к истокам… И к горлу у самой подступает свободный птичий крик.”

«При тьмяному освітленні вона схожа на примару. А ударник, клавішник і гітарист в білих масках тільки доповнюють загальне враження.»

Автор: Pobeda

Похожие публикации: