Благодійний концерт в підтримку Даші РугольКожен новий день навчає - новому, чи давно забутому старому. І кожен день навчає нас доброті - до себе чи до навколишнього світу. Але у чому секрет цієї доброти? А в усьому - у погляді, з яким ви зустрічаєте людей, у голосі, коли ви звертаєтесь до когось, у ваших діях - коли ви просто комусь допомагаєте, просто тому, що для вас це не складно - це і є ваша доброзичливість! Саме слово, тільки вдумайтесь - зичити добро, тобто ділитися добром!
І ось є людинка, котра над потребує вашої допомоги, вашої доброти. Адже немає нічого складного у цій дії - допомогти!
Даша Руголь - бандуристка, разом із сестрою Катею навчається у Київській Музичній Академії. Дівчата з дитинства живуть у Києві, разом вони - дует бандуристок, який вже мав купу концертів в Україні та поза її межами. І одного разу, під час гастролювання в Канаді, Даша потрапила в аварію. Нині дівчина знаходиться в Україні, але, на жаль, у комі.
І є людина, котру, можливо, ви всі добре знаєте - це Катя Гапочка, подруга Даші, вокалістка гурту "Гапочка", котра допомагала нам нещодавно на благодійному книжковому ярмарку. Так от Катя запрошує вас на концерт, у якому братимуть участь чудові виконавці, у концерті, створеному для вас, аби зігріти вас холодним вечором листопаду, аби ви допомогли тому, хто зараз у негоді.
І от Ваша допомога проста - прийти.
Куди: Вільний простір Циферблат.
Коли: 29 листопада
Початок: о 18:00
Вхід: за цінами простору (перша година - 36грн, кожна наступна - 18грн).
Всі зібрані кошти перейдуть на допомогу у підтриманні життя Даші Руголь!

Гурти, які будуть створювати атмосферу вечора і дарувати свою творчість:

DIЯ : http://vk.com/club74586518
Zвуки Zемли : http://vk.com/zvukizemli
Ваня Якимов : http://vk.com/public_druziagagrina
Катя Гапочка : http://vk.com/club4269537

  • Где: Циферблат, вул.Володимирська 49 А, Киев
  • Дата: 29.11.2014
  • Цена входа: см. выше
  • https://vk.com/club79373879
Автор: Pobeda

Похожие публикации: