ЖАДАН І СОБАКИ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ

 

"Жадан і Собаки" вирушають в "Лютий тур"!

Чекаємо на них і в Дніпропетровську 10 лютого в арт-кафе "Невідомий Петровський"

Сергій Жадан та харківський панк-ска-гурт «Собаки в космосі» працюють разом уже 6 років. 2008-го харків’яни видали свій перший спільний альбом — «Спортивний клуб армії». З того часу проект було презентовано слухачам у різних містах України, а також Польщі, Німеччини, Австрії, Чехії та Росії. Влітку позаминулого року вийшов новий сингл Жадана та Собак — «Радіо Харків». Саме з цього синглу й розпочалася робота над новим диском, яка на сьогодні набула свого логічного завершення у вигляді нового альбому – «Зброя пролетаріату». Музиканти працювали над записом у харківській студії «SRS Studio», зі звукооператором Володимиром Філатовим, котрий писав і перший альбом колективу. Диск вийшов минулої осені.

З часів роботи над першим альбомом звучання проекту зазнало суттєвих змін. Від ліричних балад та сатиричних композицій колектив перейшов на брудніший, більш динамічний звук та гостросоціальну лірику. Сьогодні музиканти грають соціальний диско-панк, поєднуючи жорстке гітарне звучання з ідеологічною складовою марксизму, а героями нових пісень СЖ та СВК є всіма пізнавані персонажі — працівники адміністрації президента, депутати Верховної Ради, представники середнього та малого бізнесу, клерки обласних, районних та селищних рад. В цілому ж проект і надалі виконує життєствердну музику для протестного електорату.

ПЕРШІ 20 білетів - 60 грн!
ВСІ ІНШІ - 70 грн!

Телефони кафе:
(056) 788 70 38,
(067) 909 46 60,
(099) 459 09 81

АКЦИИ:

1. С 5 УТРА ДО 16:00 В «НЕИЗВЕСТНОМ ПЕТРОВСКОМ» СКИДКА НА ВСЕ МЕНЮ – 20%. ЖДЕМ ВАС В ГОСТИ!!!!

2. Скидка ИМЕНИННИКАМ 50% на ВЕСЬ БАР начиная за 3 дня до ДР и по 3 день после ДР включительно!

3. В ЯНВАРЕ ВЫ ПОЛУЧАЕТЕ 10% ОТ СУММЫ КАЖДОГО ВАШЕГО ЗАКАЗА НА СПЕЦИАЛЬНЫЙ БОНУСНЫЙ СЧЕТ, КОТОРЫМ СМОЖЕТЕ РАСПЛАТИТЬСЯ В ФЕВРАЛЕ!!!

  • Где: арт-кафе "Неизвестный Петровский", Набережная В. И. Ленина ул. 15а, Днепропетровск
  • Дата: 10.02.2013
  • Цена входа: см. выше
  • http://vk.com/event48990730
Автор: Pobeda

Похожие публикации: