HELLOWEEN Pumpkins United World Tour: 9.04, КиївСенсаційна новина для всіх прихильників HELLOWEEN!

Ви протягом багатьох років вірили у це, та продовжували просити нас про це! І ось настав цей час!!! Восени 2017 року Міхаель Кіске та Кай Хансен знов вийдуть на сцену разом з Helloween, і воскресять легендарний оригінальний склад гурту. Так, це офіційно! Вайкат, Кіске, Хансен та Гросскопф зіграють усю класику Helloween наживо у спільному турі. Але вам краще присісти, бо це ще не все! Під прапором Pumpkins United всі учасники Helloween будуть разом! Ви побачите Енді та Міхі на вокалі, Кая, Вейкі та Сашу на гітарах, та Маруса і Дені в ритм-секції.

Безперечно, Helloween є одним з найбільш шанованих представників металу з Німеччини, та вважається засновниками німецького melodic speed metal. Як хрещені батьки цього жанру, вони виросли, щоб стати одними з найвпливовіших метал-гуртів планети. У неймовірній кар’єрі, досягнутій наскільки це було можливо у 1984 році, Helloween виступали хедлайнерами для аудиторії понад 500 000 фанів на численних метал-фестивалях в усьому світі, таких як #Rock_in_Rio, #Loudpark, #Wacken, #Woodstock. Гурт зіграв незліченні світові тури, даючи вражаючі шоу з такими монстрами, як #Iron_Maiden, #Black_Sabbath, #Dio, #Slayer та #Ozzy_Osbourne, грав у таких екзотичних місцях, як Борнео, Ідонезія, Манаус, Бразилія, або на висоті 10600 футів у найвищій столиці світу, Ла-Пасі у Болівії. Феєричне шоу гурту на фестивалі #Monsters_Of_Rock у 1988 році в замку Донінгтон перед більш ніж 100 000 металхедами, було настільки ж пам’ятним, як і широкомасштабний «MTV Headbanger`s Ball tour» по США, разом з #Anthrax та #Exodus.

Враховуючи такі шедеври, як «Keeper Of The Seven Keys, Part 1&2», вони випустили 15 студійних і 3 «живих» альбоми, продали понад 8 мільйонів і заробили 14 золотих та 6 платинових нагород. Протягом 30 років Helloween радували своїх шанувальників фантастичними рифами, чудовими піснями та мелодіями. Три десятиріччя світової кар’єри вони офіційно відзначили виданням «Hellbook» у 2015 році. Саме тоді з’явилася ідея Pumpkins United. Ювілейне видання, а також гастролі з Каєм Хансеном змусили гурт зрозуміти, що їх історія вимагає своєї наступної глави. Міхаель Кіске описує це так: «Грати оригінальну пісню Helloween з Unisonic було вже як спалах, але грати з оригінальним складом та Енді, буде чимось особливим. Час настав!»

Перша підтверджена дата супер-туру – 28 жовтня 2107 в Сан-Пауло, і потім повний склад Pumpkins поїде обраними містами Латинської Америки, Європи, Азії та США. Усіх фанів чекає дуже велика програма, кілька таємних сюрпризів, та майже три години найбільших хітів з трьох десятиріч, на протязі яких гурт пронесе слухача через весь репертуар Helloween. «Ми вже мали дивовижний час на протязі «Hellish Rock tour part 1&2», але в цей раз ми подвоїмо цей час», - говорить Кай Хансен, а Маркус Гросскопф додає: «В сет-листі обов’язково будуть пісні, які ми не грали довгий час або навіть, взагалі не виконували».
Тож оригінальний склад бажає відсвяткувати з вами глобальну вечірку, яка буде дуже емоційною, тому що цей СПЕЦІАЛЬНИЙ СВІТОВИЙ ТУР, насправді не є воз’єднанням назавжди, і швидше за все, більше ніколи не відбудеться. Енді говорить, ніби від усіх наших металевих сердець: «Я з нетерпінням чекаю виконання наших пісень разом з Міхі на одній сцені. Це буде абсолютно неймовірно».

А вже 9 квітня 2018 року всі українські фани зможуть приєднатися до світового святкування Pumpkins United на рідній землі. Єдиний концерт в Україні відбудеться у Київському Палаці Спорту. Не пропустіть цю унікальну подію, яка обов’язково увійде у рок історію нашої столиці, та назавжди залишиться у пам’яті всіх шанувальників важкого металу.

  • Где: Киевский Палац спорта
  • Дата: 9.04.2018, 19:00
  • Цена входа: 750 - 1550 грн
  • https://vk.com/helloween_kyiv
Автор: Nina

Похожие публикации: