Egor Grushin [Дніпро] Презентація альбому ONCE26 жовтня з концертом до міста Дніпро приїде композитор і піаніст Єгор Грушин. Захід відбудеться у арт-центрі «Квартира» та в рамках туру на підтримку нового альбому «Once».

Новий альбом «Once», реліз якого відбувся 1 червня цього року, є четвертим альбомом Єгора Грушина (попередні релізи: «Inside», «Absolution», «Dominicano»). Кожна композиція з платівки «Once» є самодостатньою та розповідає свою історію, які за настроєм є дуже різними: ліричні композиції слідують за жвавими, меланхолійні за танцювальними, драматичні за медитативними… Така різноманітність в послідовності допомагає постійно фокусуватись на різних настроях та сприймати музику в різних її проявах і варіантах.

Єгор Грушин – український композитор сучасної класики та піаніст. Стиль, в якому творить композитор — сучасна класика (modern classical), поєднує академізм, мінімалізм та неокласицизм. За п’ять років творчості Єгор Грушин дав понад 200 концертів, видав чотири альбоми та став автором саундтреків до п’яти вітчизняних фільмів. Його попередній альбом «Dominicano» посідає перші місця в чарті інструментальної музики українського iTunes. З першого дня релізу новий альбом «Once» займає перші позиції чарту класичної музики Google Play.

На концерті можна буде придбати CD-диск нового альбому з автографом композитора та збірки нот.

Квитки:
- на сайті Concert.ua: https://goo.gl/YXdcea - можна придбати онлайн, не виходячи з дому;
- на сайті Internet-bilet.ua: http://goo.gl/wzs76e - онлайн або у касах міста;
- в арт-центрі «Квартира».

Дата: 26.10.2016

Квартира, Арт-Центр
ул. Красная Площадь, 3-1. Большой зал

Время: 19:30

Цена билета: 100 грн. - до 15.10, 120 грн. - до 25.10, 150 грн. - в день концерту

  • Где: Арт-центр «Квартира» ул. Красная площадь, 3 кв.1, Днепропетровск
  • Дата: 26.10.2016
  • Цена входа: см. выше
  • https://vk.com/once_dnipro
Автор: Pobeda

Похожие публикации: