ФІОЛЕТ в Харкові |арт-клуб "Корова"ФІОЛЕТ
#oldschoolshow
арт-клуб "Корова"(Харків, вул. Ярослава Мудрого, 37)
19 травня 2016 р. (четвер) 20:00
ВАРТІСТЬ КВИТКІВ:
Fan - 100 грн.
VIP1 - 140 грн.
VIP2 - 170 грн. (місця за столиками на узвишші, всього 10 квитків)

ВАРТІСТЬ КВИТКІВ (на вході):
Fan - 120 грн
VIP1 - 150 грн

Місця продажу квитків:
- арт-клуб "Корова";
- магазин МЯСО (вул.Пушкінська, 5);
- магазин "Талисман" (вул.Сумська, 16в);
- на сайті http://2event.com/events/534612

УВАГА!!! Квитки категорії VIP можна придбати лише в касі клубу "Корова"!

19 травня у Харкові відбудеться презентація оновленого ФІОЛЕТу! #oldschoolshow — саме так називається нова програма гурту, яка прозвучить на великому сольному концерті у Харкові. Важчий саунд, експерименти з електронікою, більше драйву та експресії, нове звучання старих пісень та (увага!) — презентація декількох нових треків! Не пропусти нас у своєму місті та готуйся до мандрів у інші!

В 2009-му ці хлопці зібралися, щоб грати музику для себе та своїх друзів. За півроку вони розігрівали тисячний зал перед «Бумбоксом», а вже сьогодні ФІОЛЕТ — один з найпопулярніших концертуючих гуртів України. На рахунку команди – три повноцінні студійні альбоми, декілька EP, активні радіо- та телеротації. За спиною у ФІОЛЕТу досвід 4-ох всеукраїнських турів, закордонні виступи, сотні фестивальних сетів, сольних концертів та активна фан-спільнота #фіолетfamily.

"Я би сказав про ФІОЛЕТ всього трьома словами, або, інакше, трьома «К»: квітка, книжка і кинджал», - говорить про музику гурту Сашко Положинський, лідер культового гурту "Тартак".

Романтичний декаданс, гострі питання постсовкових реалій, філософія особистісного протесту та інтимна географія людської душі, - все це знаходить відображення в творчості ФІОЛЕТу. Студійна виваженість гітар та ритм-секції переростає на живих виступах в безкомпромісне цунамі емоцій та рок-н-рольного драйву в кращих традиціях західної альтернативи. Інтелігенти-хулігани, діти своєї країни та невтомні пропагандисти любові, які кайфують від того, що роблять і не соромляться своєї безпосередності.

"Немає ні найменших сумнівів, що цю музику роблять хороші люди", - зазначив один із найавторитетніших музичних критиків України Ігор Панасов.

  • Где: Арт-клуб "Корова", Петровского ул., 37, ст. м. Пушкинская, Харьков
  • Дата: 19.05.2016
  • Цена входа: см. выше
  • https://vk.com/event117874431
Автор: Pobeda

Похожие публикации: