АНГАЖЕМЕНТ НА ВІВТОРОК та ONEYROIDЯкісний, бадьорий ETHNO-FUNK-ROCK від відомих українських гуртів. Справжня концептуальна музика для справжніх меломанів, духовність та міцність якої переносить в інший вимір світосприйняття. Oneyroid та Ангажемент на вівторок у Підпілля Махно м.Дніпропетровськ
Вартість квитка: попередній продаж 40грн;
В День концерту 60грн;
Перші акційні 10 квитків по 30грн!
Замовлення столів: 0977852172;

Стиль – фолк-панк-альтернатива з елементами блюзової психоделіки

Гурт "Онейроїд" був створений 2-ма полтавськими лікарями-хірургами, які грали альтернативний панк. Сама назва гурту - медичний термін (з грец. oneyros – сон; oneyroid – подібний до сну) – змінений стан свідомості з напливом сновидних візій, фантастичних переживань, по-простому – «сон наяву».
Музика гурту цілком відповідає цьому визначенню - в даний момент це суміш різноманітних стильових течій від панк-року до фолк-блюзу.

У складі 8 музикантів (2 вокала, гітара, труба-флейти, тромбон, бас-гітара, барабани, клавішні)
Група ніколи не залишала байдужою свою публіку, музиканти реально створюють магічний простір, справжній шаманізм і реально психоделічний стан. Всі тексти – це поезії полтавського поета Анатолія Воліка. Група має 5 номерних альбомів, в саме зараз завершує запис ще одного і працює над новим тріп-хоп-рок-фолковим "Паливо".

ONEYROID грав на багатьох фестах, серед яких Славське рок, Рок-булава, Мазепа-фест, Рок-н-Болл, Рок-Удар, Червона рута, Тарас Бульба, Бандерштат, Бережів бандур Фест, Woodstock UA та інших. В найвідоміших клубах Києва, Харківа, Львова etc. Вирушав до місця проведення воєнних дій з благодійними концертами для українських бійців Маріуполької області.

  • Где: МахноПАБ, Гопнер ул. 4а, Днепропетровск
  • Дата: 19.03.2016
  • Цена входа: см. выше
  • https://vk.com/event116410438
Автор: Pobeda

Похожие публикации: