Недаремно/Харків/"PINTAGON арт-клуб"Гурт Недаремно вирушає в тур містами України з новою програмою.

Отже, зустрічайте у Харкові з піано-акустичною програмою!
23 квітня (субота)
20:00
PINTAGON арт-клуб (вул. Данилевського, 26,
«Слободская Усадьба»)
Вхід: 60/80 грн.

Недаремно - це група не байдужих, різних за характером, світоглядом та місцем народження людей, яких поєднала музика, віра в те, що завдяки спільній справі можна змінити світ на краще. Колектив із міста Дніпропетровська, створений у лютому 2008 року.
За час існування гурт виступав на багатьох концертних майданчиках країни, декількох Всеукраїнських та міжнародних фестивалях, теле- та радіоефірах, різноманітних культурно-масових заходах.
У своєму активі мають EP “Антитіла”, записаний на київській Студії 211; дебютний альбом “Стежки До Тебе” 2013 року, записаний у м.Івано-Франківську та виданий на CD-дисках Мистецькою Агенцією “Наш Формат” (м. Київ); кліпи “Антитіла” та “Знайду стежки до тебе”, останній з яких перебував у ротації Всеукраїнського телеканалу A-One.
Навесні 2015 року був презентований другий студійний альбом – “Система координат”.
“Кожна річ у цьому світі має свою історію. Цей альбом збирався два роки та увібрав у себе все те, що відбувалось у нашій країні. Ми були щирими, відкритими та чесними. Ми віримо, що все буде добре. Ми віримо, що в кожній системі координат буде мир”.

  • Где: Pintagon art-club, Данилевского ул. 26, Харьков
  • Дата: 23.04.2016
  • Цена входа: см. выше
  • https://vk.com/event114268819
Автор: Pobeda

Похожие публикации: