MAD HEADS в Докер пабі!25 лютого - Mad Heads знову порадують відвідувачів київського клубу Docker Pub своїми піснями.

Mad Heads - легенди українського ROCKy, початково створені на шалених ритмах рок-н-ролу. У своїй творчості музиканти поєднують відразу кілька стилів, в яких так чи інакше працювали за 24 роки свого існування, а це і рокабіллі, і ска, і, безумовно, панк і реггі. Також гурт успішно експерементує з народними піснями під впливом балканських мотивів.
Хлопці стали першим українським гуртом, що виступав на одній з головних сцен фестивалю SZIGET, одного з найбільших в Європі. 2006 року – взяли участь у створенні футбольного гімну «Україно, вперед!» для виступу національної збірної на Чемпіонаті Світу, неодноразово представляв Україну на головних фестивалях Канади та США, а на рідних просторах, має визнання, повагу та любов українського слухача.

Восени 2015 року, хлопці презентували свій новий альбом «8» - нескінченність та безмірність українського ROCKу, який збираються поставити на диби!
«8» - це еволюція сучасного українського ROCKу у виконанні «Мед Хедс», що проходить під гаслом "Думаємо про хороше – співаємо про хороше!"

Початок - 21:00.

Дізнатися інформацію та купити квитки:
(044) 537-13-40
(050) 358-55-13

Купити квитки: https://kiev.karabas.com/med-heds-1

  • Где: Docker pub, Богатырская ул. 25, Киев
  • Дата: 25.02.2016
  • Цена входа: см. выше
  • https://vk.com/event112666248
Автор: Pobeda

Похожие публикации: