21-06-2012 MARINITA TRIO. Indie (Харків)

21-06-2012 MARINITA TRIO. Indie (Харків)

 

21 червня, 19:00
Незалежний культурний центр Indie
MARINITA TRIO (Харків-Київ)

Marinita (Марина Захарова) - вокал, фортепіано
Євген Седько - гітара
Орхан Агабейлі - перкусія

Стиль цього самобутнього тріо можна охарактеризувати як "Global Music" - сплетіння різноманітних фольклорних традицій і їх органічне поєднання із джазовою та академічною музикою.

Марина Захарова володіє унікальною вокально-фортепіанною технікою, має барвисту етнічну манеру співу, легко і природно використовує складні ритми, притаманні близькосхідній, тюркській, балканській та ромській традиціям. Марина брала участь у багатьох міжнародних фестивалях в США, Європі, Ізраїлі та Україні. В її дискографії чотири альбоми, а також участь у багатьох збірках.

Євген Седько - чудовий гітарист, який близько десяти років представляє і розвиває мистецтво фламенко на сценах України та зарубіжжя. Він є переможцем конкурсу гітаристів Посольства Іспанії в Україні. Євген Седько не обмежується фламенко: захоплюючись різноманітною етнічною музикою, він має багату різнобарвну стилістику гри на гітарі.

Орхан Агабейлі - універсальний музикант, який виступає в найрізноманітніших стилях: jazz, world music, funk, fusion тощо. Він має блискучу техніку гри на дарбуці та інших перкусійних інструментах, кожне його соло перетворюється на самостійний музичний твір.

У програмі концерту: авторські композиції, а також сефардські та ромські народні пісні.

Вхід - 50 грн.
Замовлення квитків за телефонами: 0503014408

  • Где: Незалежний культурний центр "INDIE", Чернишеська, 4/6, Харьков
  • Дата: 21.06.2012
  • Цена входа: 50 грн.
Автор: Pobeda

Похожие публикации: