"Без Обмежень" в Полтаві / MuZaBarПозитивні емоції та відмінна музика – актуальні завжди, і не важливо, яка пора року за вікном! Запрошуємо всіх меломанів Полтави, і не тільки, гарно провести час 10 жовтня в чудовому закладі під назвою MuZaBar разом з гуртом БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ! Не втрачай нагоди зарядитися потужним драйвом та позбутися осінньої меланхолії. У програмі презентація альбому "#DИХАЮТОБОЮ" гучний концерт, який ти довго не забудеш!

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – це гурт, який не заганяє себе в жорсткі рамки формату чи стилю, це музиканти, які в своїй творчості повністю дають волю почуттям та емоціям. В музиці відчувається живий саунд, справжній драйв і соковитий смак життя.

Свій творчий початок гурт бере з Закарпатського міста Мукачево, проте на сьогоднішній день БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ називають закарпатсько-київською командою. У творчому доробку музикантів є величезна кількість пісень, відео-роботи, саунд-трек до фільму, та навіть гімн спортивної команди. Пісні гурту можна почути на радіо-хвилях, а кліпи побачити на телеканалах країни. Маючи за плечима непоганий багаж, БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ ні на хвилину не припиняють свій творчий рух уперед, створюють новий музичний матеріал, експериментують, ведуть активну концертну діяльність, беруть участь у різноманітних фестивалях та громадських акціях.

Кожен виступ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – це шалений потік енергії та емоцій, які важко описати словами, бо викладаються музиканти на всі 100% і, навіть, трохи більше. З перших акордів вони заводять публіку і не відпускають зі свого полону до самого кінця виступу. У піснях БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ кожен знайде, щось близьке собі, адже пісні наповнені непідробними емоціями, енергетикою та почуттями.

  • Где: MuZaBar, Октябрьская ул. 19, Полтава
  • Дата: 10.10.2015
  • Цена входа: 50/70 грн.
  • https://vk.com/bo_muzabar
Автор: Pobeda

Похожие публикации: