Dakh Daughters у ЗапоріжжіКвитки:
http://kasa.in.ua/ua/events/view-dakh-daughters-band-..

просп. Леніна, 83/85
ТРЦ Аврора (вхід зі сторони Амстора)
Час роботи:
Пн-Нд: 10:00 - 21:00

пр. Металургів 1а (перетин з вул. Рекордна, 1)
Каса ДК ім. Кірова
Час роботи:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00

бульв. Шевченка, 1
Каса ДК "Дніпроспецсталь"
Час роботи:
Пн-Нд: 12:00 - 19:00

Dakh Daughters – це сім талановитих красунь, акторок театру «Дах» Влада Троїцького.

Це – п'ятнадцять музичних інструментів, діапазон вокалу від українського плачу до суворого гроулінгу та повний спектр людських емоцій.

У них взагалі нема пісень. Кожна композиція – то окреме театральне дійство з виром почуттів, зворушливими героями та неймовірними історіями. Дещо непояснюване, що відбувається на перетині музики, театру та класичного кабаре.

Dakh Daughters Band – феноменальне явище нашої культури. Лише за один рік свого існування вони, наче вірус, проникли до сердець українців, встигли підкорити Європу, в тому числі французів, що мають неабиякий смак у кабаре.

Кабаре – живе мистецтво. Воно дуже пов’язано з тим, що з нами відбувається – тут і зараз.
Зараз іде війна. І коли музи не мовчать, то вони співають шепотом. Навіть, якщо це фрік-кабаре Dakh Daughters Band, яке вже заробило собі гучну репутацію епатажного музично-театрального гурту.
Цього разу Dakh Daughters Band виконуватимуть оновлену програму. До неї, окрім старих, загальновідомих і вже улюблених композицій, увійдуть і нові: на вірші Сергія Жадана «Візьми» та Редьярда Кіплінга «If», «Darkside» на текст з п’єси «Гамлет-машина» Хайнера Мюллера та інші.
«Візьми лише найважливіше… Якщо не втратиш глузд… Чому я не сплю?.. Я тій сльозі сказав не йди…»
Змінюється загальна музична і смислова інтонація концерту. Обертоном наскрізного шаленого драйву з’являється легка відстороненість і споглядальність. Спроба подивитися на реалії нашого драматичного сьогодення очима блукальця на землі, вічного мігранта. Це про Україну і не тільки. Звучить тиха нота ретро. Це не туга за минулим чи іншими землями.

  • Где: Театр ім. Магара, Запоріжжя
  • Дата: 12.02.2015
  • Цена входа: 100-300 грн.
  • https://vk.com/event83282470
Автор: Pobeda

Похожие публикации: