Хто буде виступати на фестивалі СХІД-РОК 2019На початку травня стало відомо, хто буде виступати на фестивалі зі світових зірок. Відбір кандидатів триває.

LOUNA
За 10 років творчості вони для багатьох стали справжнім прикладом. Останній тур по Україні з повними залами це підтвердив. Живі виступи LOUNA - це завжди голосно, зухвало, сміливо і неймовірно чесно.

Тараканы!
ПАНК-РОК, АЛЬТЕРНАТИВНИЙ РОК
16 студійних альбомів, незліченна кількість синглів, більше 30 відеокліпів, перші місця в радійних хіт-парадах, а також неосяжна концертна географія

Pianoboy
РОК, ІНДІ-РОК, ПОП-РОК
Особливий талант, який розсуває рамки і ламає стереотипи. Неймовірно потужне і енергійне шоу подарує для вас Pianoбой на Головній сцені Фестиваль "Схід-рок" 2019

FliT
РОК, ФОЛК-ПАНК, ПАНК-РОК
Українсько-американський гурт, який після 8 річної перерви приїде в Україну та зіграє декілька концертів. 10 серпня на Фестиваль "Схід-рок" 2019 звучатиме справжній FliT голосом Володимира Новікова. У програмі - Їжачок", "Вийди, моя люба", "Ореста Вбили" та багато давніх та нових пісень.

F.Way (Швейцарія)
АЛЬТЕРНАТИВНИЙ РОК
F. Way - четвірка молодих та відвертих рокерів із Швейцарії відкриє Головну сцену

The Headlines (Швеція)
ПАКН-РОК, РОКАБІЛІ,
Запальний поп-панк родом із Швеції разом із харизматичною фронтменкою з апетитом до неприємностей. THE HEADLINES із альбомом "In the end" на Головній сцені Фестиваль СХІД-РОК 2019

The BeatChess
АЛЬТЕРНАТИВНИЙ РОК
Ви коли-небудь замислювались, що вийде, якщо з'єднати м'якість арт-року з потужністю харда? Що буде, коли важкість, та похмурість гранджу зіллється з різноманітністю прогресивного року?

Пасть Крокодила
АЛЬТЕРНАТИВНИЙ РОК
ПАСТЬ КРОКОДИЛА - київський гурт, поєднується в собі електронну та рок музику.

Cardiomachine
АЛЬТЕРНАТИВНИЙ РОК
Кулі зі слів та рифів, які будуть пронзати ваші серця та змушувати відчувати все те, про що ви так багато думаєте, але говорите лише пошепки.

Автор: Nina Уникальных просмотров 16

Похожие публикации: