Tik Tu у Дніпрі15 квітня о 19:00 у Дніпрі в арт-центрі «Квартира» відбудеться концерт Tik Tu.

Tik Tu - тріо із Тернополя, що вдало грається із музичною стилістикою на основі мультиінструментальної тканини, змішуючи живі інструменти з електронним саундом, граючись на живо записаними звуковими петлями та семплами, поклавши їх на живий драмс. Музика Tik Tu - це симбіоз synthpop, indie-pop та electronic, котра майстерно і прискіпливо виплекана музикантами, які мають за плечима неабиякий досвід в музикуванні («Ті, що падають вгору», «Nameless», «Echo Gardens», «Los Colorados», «Omodada»).

М'який жіночий голос несподівано грає із іншими інструментами у межах свого текстового навантаження, створюючи особисту картинку кожної композиції. Цікаво і легко із треку в трек.

Початок 2016 року став дуже успішним для гурту, так як їх спільний з Omodada трек «All My Gods» потрапив у американський чарт «Топ 20 за 2015 рік» журналу Stereo Ambers та у британський чарт відомого блогу «The Sound of Confusion».

2017 року дебютний альбом був визнаний одним із кращих альбомів 2016 року провідними українськими та закоронними інтернет виданнями, радіостанціями та часописами.

  • Где: Арт-центр «Квартира» ул. Красная площадь, 3 кв.1, Днепропетровск
  • Дата: 15.04.2017
  • Цена входа: 100 - 150 грн.
  • https://vk.com/event142772089
Автор: Pobeda Уникальных просмотров 172

Похожие публикации: